idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (24)
  • Soru ve Cevap (0)

Koridor Yayıncılık Rezonans Kanunu - Pierre Franckh

Çevrenizden daima düşüncelerin gücü hakkında cümleler işitmişsinizdir. Peki, kalbinizle hissettiklerinizin gücü hakkında neler biliyorsunuz? Hayata dair istekleriniz, başarılarınız, ideal partneri bulma arzunuz gibi birçok meselede olumlu sonuçlar elde etmek istiyorsanız inançlarınızı, duygularınızı, düşüncelerinizi gözden geçirip pozitif bir rezonans alanı oluşturarak bunları yönetebilirsiniz. Eğer hayatın anlamsız ve değersiz olduğunu düşünüyorsanız hayat daima karşınıza bunu destekleyecek argümanlar çıkarır. Gelin, hayatınızda olumsuz giden tüm işlerin Pierre Franckh'ın Rezonans Kanunu kitabıyla nasıl değişeceğini inceleyelim.

 

''Rezonans Kanunu'' adlı kitabı neden okumalısınız?

Öncelikle yazarın kitapta anlatılanların tamamının bilimsel verilerle desteklendiğini söylemesi, diğer kişisel gelişim kitaplarına göre geçerliliğini artırıyor. Yazarın üslubu ve akıcı dili ise verilen bilgileri kolaylıkla sindirip hayatınıza geçirmenizde etkin bir rol oynuyor. Eko, yankı, titreşim anlamlarına gelen rezonans; duygularınızla desteklediğiniz inançlarınızın aynı frekansı yakaladığında dünyadaki her şeyin bu titreşime uyum sağlamak zorunda kaldığını gösteriyor. Toplam 206 sayfadan oluşan eser, evrendeki her şeyin titreşimler yoluyla birbirleri ile nasıl bir iletişim ve etkileşim içerisinde olduğunu anlamanızı sağlıyor. Olumlu veya olumsuz düşüncelerinizin ve hislerinizin yaydığı titreşimler, benzer titreşimleri kendilerine çekiyorlar. Bu sebeple her zaman olumlu ve güzel düşüncelerle süslediğiniz hayal dünyanız, sizinle uyumlu titreşime sahip olan maddeleri kendinize çekerek yaşamınızı değiştirmenize yardımcı oluyor. Kalbinizin yalnızca kan pompalayan bir organ olmadığının ve beyinden çok daha fazla enerji yayan bir alan olduğunun farkına vardıracak Rezonans Kanunu kitabının baş ucunuzdan ayırmak istemeyeceğiniz bir eser olduğunu belirtelim.

 

Bunları biliyor musunuz?

Ezoterik edebiyat alanındaki en başarılı yazarlardan biri olan Alman yazar Pierre Franckh'ın kitaplarının yirmi bir ülkede yayımlandığını biliyor muydunuz? Birçok alanla ilgilenen yazar, ezoterik alandaki başarısından sonra kitaplarına daha fazla yoğunlaşır ve tüm dünyada konferanslar ve seminerler vermeye başlar. Bilimsel gerçeklere dayanan Rezonans Kanunu eseri, yazarın en etkileyici kitaplarından biri. Şimdiye kadar beyin tarafından elektromanyetik nabızların oluşturduğu alanın daha büyük olduğu sanılsa da yeni gelişmeler sayesinde beyinden daha büyük bir enerji alanı bulunur. Bu enerji alanının yaratıcısı ise beynin manyetik alanından beş bin kez daha kuvvetli olan kalp! Zaman ve mekân fark etmeksizin insan bedeninden dışarı uzanarak enerji yayan bu alanın insanların inançlarından ve kanaatlerinden beslendiğini belirten Rezonans Kanunu kitabındaki bilgiler, okuyanları hayrete düşürür. Bengisu Akipek'in çevirisi ile Koridor Yayıncılık tarafından basılan Rezonans Kanunu kitabı, iç aleminizde sahip olduklarınızın dış dünyada karşınıza nasıl çıktığını fark etmenizde sizlere yol gösterir.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Pierre Franckh'ın 6 Dakika Koçluk-Gerçek Aşkı Bul ve Doğru İstersen Olur eserlerine de göz atabilirsiniz.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Pierre Franckh
Çevirmen:Bengisu Akipek

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.