idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Kitapta, okulda ve okul dışında anlatılan birbirine rakip tarih söylemleri karşısında 17-18 yaşındaki öğrencilerin tercihlerini nasıl yaptıklarını, karşılaştıkları direnç noktalarını, tarih bilgilerini hangi yönde geliştirmek istediklerini, resmî tarih karşısında kendilerini nasıl konumlandırdıklarını ve hangi gerekçelerle sözlü tarihlerini bırakmaya istekli olmadıkları derinlemesine analiz edilmeye çalışılmıştır. Bununla birlikte iki farklı tarih anlatısına maruz kalmanın öğrencileri sosyal ve psikolojik olarak nasıl etkilediğinin de ikna edici delillerine ulaşıldığı düşünülmektedir. Biri resmi tarih, diğeri sözlü tarih kumandalı olan iki farklı tarih anlatısının alenen öğrencilerin bocalamasına yol açarak şaşırtıcı şekilde kimlik parçalanmasına, yabancılaşmaya, otonom yorumlar yapmakta zorlanmaya kadar uzanan yıkıcı sonuçları olduğu raporlanmıştır. 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.