idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (4)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (3)
  • Soru ve Cevap (0)

Domingo Yayınevi Rahatlama Kitabı - Suyun Üstünde Kalmamı Sağlayan Düşünceler - Matt Haig

İngiliz edebiyatının önemli isimlerinden birisi olan Matt Haig'in akıcı bir dille kaleme aldığı Rahatlama Kitabı - Suyun Üstünde Kalmamı Sağlayan Düşünceler adlı eserini, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak kitaplar arasında sayabiliriz. Yazarın kendi depresyon dönemine dair aktardığı olaylar, okuyucuyu bir anda içine alarak kendisi ile hızlı bir şekilde empati kurmasını sağlıyor. Kitabın sayfaları arasında sık sık kendinize dair bir şeyler bulurken hem ruhunuzu hem de düşüncelerinizi beslediğinizi görebilirsiniz. Dilerseniz kitabın konusuna ve hayata dair sorduğu sorulara biraz daha detaylı bir şekilde değinelim.

 

"Rahatlama Kitabı - Suyun Üstünde Kalmamı Sağlayan Düşünceler" adlı kitabı neden okumalısınız?

Hemen hemen herkes, zaman içerisinde kendisini değersizlik duygusuna düşmüş ve hatta bu durumdan çıkamaz hâlde bulabiliyor. İngiliz edebiyatının usta isimlerinden birisi olan Matt Haig de ağır depresyonda olduğu bir dönemde edinmiş olduğu farkındalıkları okurları ile paylaşıyor. Yaşanılan bunalımlardan çıkış yolunun yine kişinin kendisinde olduğunun altını çizen yazar, "En iyi şifacı yarası olandır." diyerek aranılan şifanın çok da uzaklarda olmadığını anlatıyor. Matt Haig bu kez daha önce kaleme aldığı Gece Yarısı Kütüphanesi ya da İnsanlar gibi kitaplarından farklı olarak kişisel gelişim alanına yaptığı bir katkıyla karşımıza çıkıyor. Gerçek hayattan insan öykülerinin de bulunduğu kitap size kendi söyleyemediklerinizi söylüyor. Hatta kendinizi en çok bunalımda hissettiğiniz dönemlerde kendi kendinize uygulayabileceğiniz çeşitli yöntemler de sunuyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Rahatlama Kitabı - Suyun Üstünde Kalmamı Sağlayan Düşünceler'le kişisel gelişim alanına dair oldukça samimi bir eser ortaya çıkaran yazarın 2020 yılında Gece Yarısı Kütüphanesi adlı romanı ile "En İyi Kurgu" ödülüne layık görüldüğünü biliyor muydunuz? Toplamda 42 dile çevrilen ve uluslararası çok satanlar listesine giren kitap, 2020 Goodreads Okur Ödülleri oylamasında birinciliği elde eder. Ayrıca radyo uyarlaması da yapılan eser sayesinde yazar, The New York Times, The Guardian tarafından ve pek çok eleştirmenden de olumlu değerlendirmeler alır. Çoğunlukla spekülatif kurgu alanında eserler veren yazar, bunun yanı sıra kurgu dışı ve hatta çocuk kitapları da kaleme alır. Okuyucuyu hem yazı hem de konu açısından zorlamayacak bir niteliğe sahip olan bu kitap ise 272 sayfadan oluşur. Kitabı dilimize Kıvanç Güney çevirir ve 2022 yılında Domingo Yayınevi tarafından yayımlanır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Eğer Matt Haig'in Rahatlama Kitabı - Suyun Üstünde Kalmamı Sağlayan Düşünceler'ini beğendiyseniz yine aynı yazarın çok satan Gece Yarısı Kütüphanesi, Zamanı Durdurmanın Yolları ve Nevrotik Bir Gezegenden Notlar adlı kitaplarını da okuyabilirsiniz.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Matt Haig
Çevirmen:Kıvanç Güney

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.