idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (8)
  • Soru ve Cevap (8)

QCY T13 Anc 4 Mikrofon Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık Beyaz Aktif Gürültü Engelleyici
 

 

QCY T13 ANC

Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğine sahip Gerçek Kablosuz kulaklıklardır ve müzik dinlemek, film izlemek ve telefon görüşmeleri yapmak gibi günlük etkinliklerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ANC teknolojisi, daha iyi bir dinleme deneyimi için harici gürültülerin iptal edilmesine yardımcı olur.

Kullanıcıların iyi bir ses kalitesinin keyfini çıkarmak ve dış sesleri izole etmek istedikleri günlük aktivitelerde kullanım için idealdir.

 Sessiz bir deneyim sunan 28dB ANC gürültü önleme

ANC teknolojisi ile yerleşik mikrofonlar, hem çevreden hem de kulak kanalından gürültünün alınmasına yardımcı olur. Böylece bu sesleri iptal etmek için ters bir ses dalgası yaratırsınız. Ne zaman sessiz bir dünyaya ihtiyaç duyarsanız, ANC işlevini etkinleştirmeniz yeterlidir.

Şeffaflık Modu ile etrafınızdaki her şeye göz kulak olun

Şeffaflık Modu, çevrenizdeki koşulları gözlemlemenizi sağlar. Sürücüler için daha güvenli, kulaklıkları çıkarmadan arkadaşlarınızla sohbet edin, havalimanı gibi önemli bilgileri fark etmeye devam edin.

 Dörtlü mikrofon ve ENC

Son derece hassas dörtlü mikrofon dizisi ve Çevresel Gürültü Engelleme (ENC) algoritması ile donatılmış olan bu kulaklıklar, mikrofon tarafından toplanan gürültünün çoğunu filtreleyebilir, böylece görüşmenin diğer ucundaki kişi sizi net bir şekilde duyabilir.

10 mm Dinamik Sürücüler

İnanılmaz güce sahip yerleşik 10 mm Sürücü, güçlü bas ve dinamik ses sunar. Her ses parçası net ve her nota zengin.

Rahat tasarım

T13'ün kapsül tasarımını koruyan ANC versiyonu, daha yuvarlak bir gövde için geliştirildi, böylece onu rahatça tutabilirsiniz. Kullanıcı dostu kulak üstü tasarımı, bu kulaklıkların rahat bir şekilde oturmasını sağlar ve sürükleyici, rahat bir deneyim için orta aralıktaki sesleri etkili bir şekilde engeller.

Güvenilir bağlantı

Bluetooth 5.3 sayesinde 10 metreye kadar menzil ile hızlı ve kararlı bağlantı. Ünite yalnızca güvenilir kablosuz bağlantı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel video ve ses senkronizasyonu için daha düşük güç tüketimini ve düşük gecikmeyi garanti eder, Video Oyunları ve film izleme konforunuzu artıracaktır.

30 saate kadar pil ömrü!

ANC kapalıyken, size 7 saat sürekli kullanım ve Şarj Kutusu ile ekstra 23 saat sunarlar. ANC açıkken size 5,5 saat sürekli kullanım ve Şarj Kutusu ile ekstra 19 saat kullanım sunarlar.

QCY APP,

Kullanımı kolay, tam kontrol QCY APP, ANC seviyelerini, kulaklık çalışmasını, EQ'yu ayarlamanızı ve ses seviyelerinde ince ayar yapmanızı sağlar.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.