idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

30 Saatlik Pil Ömrü Bir Günden Fazla Oynatma ANC kapalıyken, şarj kutusu 30 saate kadar keyfini çıkarmanızı sağlayabilir. Altı Gürültü Engelleme Aramak için Mikrofonlar Nerede Olursanız Olun Konuşmaya Devam Edin 4 mikrofonlu bu modellere kıyasla 6 mikrofonlu, ortam sesini ve insan seslerini daha hassas bir şekilde ele alabilir, böylece siz QCY UYGULAMASI Güncellenmiş Deneyim Eşleştirme açılır penceresi Özelleştirilebilir kontrol ?Uyku modu ? Denge ses kanalı gürültü engelleme için seviyeler Yükseltilmiş mod 9 mağaza / otobüs durağı 40dB derinlemesine gürültü engelleme ile HT05 hepsini engeller çeşitli sesler çıkarır ve size sadece keyifli müzikler bırakır. * Yükseltilmiş mod varsayılandır ve herhangi bir değişiklik hatırlanır tekrar değişene kadar etkili kalın. 10 mm Dinamik Sürücü Çarpıcı Ses Sunar Gelişmiş büyük sürücü ve PU elastomer ile bu kompakt kulakiçi kulaklıklar, şeffaf orta tizler ve güçlü bas sunar. DAIKOKU CCAW Üçlü frekansta dengeli ses LCP Grafen Hassas frekans yanıtı Dinamik Sürücü Her Ses Ayrıntısını Ortaya Çıkarır Gürültü Engelleme Küpü Gitmek için koy Gum'dan ilham alan kulaklığın şekli kenarı pürüzsüz ve yuvarlak olan kare.İşte bu MeloBuds'ı diğerlerinden nasıl farklı kılıyoruz. Gürültü Engelleme Küpü Gitmek için koy Gum'dan ilham alan kulaklığın şekli kenarı pürüzsüz ve yuvarlak olan kare.İşte bu MeloBuds'ı diğerlerinden nasıl farklı kılıyoruz. 40DB ANC Rüzgar gürültüsü önleme modu 3 gürültü engelleme modu Rüzgarlı günlerde bile sessiz kalın 6 MIC ENC Arama için gürültü önleme WQ7003AR Omm dinamik sürücü Wugi amiral gemisi çipi CP grafen sürücüsü Güncellenmiş şeffaflık modu Type – C ile şarj bağlantısı

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.