idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

İtinalı bir hayata azmettikten sonra her şeye rağmen yolda devamlı olmak çok önemlidir. Salıncaktan düşen çocuk hiç küser mi parka? Sıkılmak, kırılmak, dertler görmek, problemler tecrübe etmek hayata küsmeyi gerektirmez. İnsanlardan uzaklaşmak, ümidi bırakmak, güveni terk etmek, sevgiyi öldürmek için yeterli sebep değildir bunlar. Dünya üzerinde iyilik yoksa onu yeniden icat etmek gerekir. İtinayla yaşamanın bedeli olan sıkıntılar elbette karşımıza çıkabilir ama tam yaşayıp tam işler yapmak, potansiyelimizi ortaya çıkarmak ancak itinayla yaşadığımızda mümkündür.

 

Konuşması kolay, yapması emek, zorlanma, gayret isteyen şeylerdir bunlar. Niçin yapacağım bunları? Kimse için değil, kendim için. Çünkü bazen ne yapsan boştur, kimse görmez. Yaparsın ve kimse fark etmez bile. Bu nedenle kimseden takdir, teşvik, teşekkür beklemeden itinayla konuşacak, dinleyecek, yapacak, susacağız; bize böylesi yakıştığı, doğru bir hayatı böyle yaşayabileceğimiz için. Ve bütün bunları ertelemeden yapmalı, zamana bırakmamalıyız. Şartların olgunlaşmasını bekliyorsun ama ya şartlar da senin olgunlaşmanı bekliyorsa? 

(Tanıtım Bülteninden)

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.