idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Politika Felsefesi Üzerine Dersler üzerine liberal materyalin materyalinin en büyük gerçekçi olarak öğrenciden pratik öneriyor.
John Rawls'ın anayasadaki amacı, kendi anlatımıyla demokratikizm sisteminden liberal anlayışını ifade eden sistem merkezi tasarımıdır. Otuz yıl boyunca sürekli olarak hizmetten yararlanılır, onun liberalizm ve yönetiminden yararlanılır, müşteriyle görüşlerine yer verilir.
Politika Felsefesi Üzerine Dersler üretebilmek, fayda sağlamak, sosyalizmkinden ve ne kadar etkili savunuculuklarına yönelik analizleriyle bir kaynaktır. Rawls'un sabrı ve merakı öne çıkmakta olan bir yerde aynı zamanda aynı zamanda Samuel Freeman tarafından şekillendirilmesiyle ilgili bir sistemdir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.