idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
 • Ürün Açıklaması
 • Ürünün Özellikleri
 • Kampanyalar
 • İptal İade Koşulları
 • Taksit Bilgileri
 • Ürün Değerlendirmeleri (0)
 • Soru ve Cevap (0)

Plustek OpticFilm 8100-35mm Negative Film/Slide Scanner with 7200 DPI and 48-bit Output. Bundle Silverfast SE Plus 8.8, Support Mac and Windows

Plustek OpticFilm film tarayıcı - Film fotoğrafçılığı ve slayt dönüştürme için en iyi tarama çözümü

S/B ve renkli film desteği

Dijital formata dönüştürmek için eski slaytlarınız olması veya bugün hala film çekiyor olmanız fark etmez, OpticFilm 8100 tarayıcı her iki görevi de yerine getiren özel bir film tarayıcıdır. Plustek, 20 yılı aşkın bir süredir özel film tarayıcıları üretmektedir ve film fotoğrafçılığının görüntü kalitesini ve tarama gereksinimlerini anlıyoruz.

Plustek OpticFilm 8100, renkli negatif filmi, siyah beyaz negatif filmi, slaytları, ters filmi ve Kodakchrome filmi tarayan özel bir 35 mm film ve slayt tarayıcıdır. Bu 7200 dpi çözünürlüklü tarayıcı, son teknoloji aydınlatma ve optik sistemlerle tasarlanmıştır. Bu sistemler, tarayıcının doğru renk reprodüksiyonu ile filminizden mümkün olan en yüksek ayrıntıyı ve dinamik aralığı yakalamasını sağlar.

Düz yataklı bir tarayıcı veya küçük hepsi bir arada "dönüştürücüler" ile karşılaştırıldığında, OpticFilm 8100 daha doğru, ayrıntılı, zengin renkli görüntüler sağlar. Bunlar çevrimiçi paylaşım için harikadır, ancak aynı zamanda büyütülebilir ve 36” x 24” boyutuna kadar yazdırılabilir. OpticFilm 8100 görüntü kalitesi, ticari laboratuvarlar ve tarama hizmetleri tarafından sağlanan görüntü kalitesiyle karşılaştırılabilir!

Plustek OpticFilm 8100 ile film ve slayt tarama projenizi başlatmak her zamankinden daha kolay. Slayt ve film dijital dönüştürme, amatör ve profesyonel fotoğrafçılık, fotoğraf kulüpleri ve analog fotoğrafçılık dersleri gibi çok çeşitli kullanımlar için ideal film ve slayt tarayıcıdır.

Olağanüstü görüntü kalitesi için tasarlandı

tarayıcı donanımı

7200 DPI çözünürlük

ICC profili

3.6D dinamik aralık

Son teknoloji görüntüleme sistemi

Plustek OpticFilm 8100, görüntü kalitesini sağlamak için son teknoloji ürünü aydınlatma ve yüksek duyarlılığa sahip renkli CCD sensörü içeren optik sistemlerle tasarlanmıştır.

Ayrıca tarayıcı, slaytları ve film şeritlerini tutmak için iki film tutucuyla birlikte gelir. Film tutucu ile medya iyi korunur. Tarama işlemi sırasında medya ile fiziksel temas olmayacak ve doğru taramalar sağlanacaktır.

Yüksek çözünürlük

Bu özel 35 mm film tarayıcı, keskin ve canlı görüntüler ve 68,9 megapiksele kadar çıkış sağlayan gerçek 7200 dpi optik çözünürlüğe sahiptir. Bu, tam kare bir dijital SLR fotoğraf makinesine benzer. 36” x 24”e kadar büyütmeler oluşturabilirsiniz.

Dahili ICC profili

Dijital görüntüleme dünyasında giriş, çıkış ve görüntüleme cihazları için renk yönetimi çok önemlidir. Renk yönetimi, taranan resimlerinizin yazdırıldığında ve görüntülendiğinde tamamen aynı görünmesini sağlar.

Plustek OpticFilm 8100, Kodachrome slaytları da dahil olmak üzere farklı slayt filmleri için yerleşik ICC profillerine sahiptir. Taranan resimleriniz, yazdırıldıklarında, tarandıklarında ekranınızda göründükleri kadar iyi görünürler.

Yüksek dinamik aralık

Dinamik aralık, bir tarayıcının okuyabildiği, açıkta kalan film üzerinde en karanlıktan en aydınlığa doğru kaydedilebilir ışık aralığıdır.

Daha geniş dinamik aralığa sahip bir tarayıcı, daha fazla gölge yakalayabilir ve ayrıntıları vurgulayabilir.

3,6 D'ye varan dinamik aralık ile Plustek OpticFilm 8100'de tarama yaptığınızda, analog fotoğrafçılıkta vurguların ve gölgelerin ne kadar güzel ve doğal olduğunu yeniden keşfedeceksiniz.

gümüş rengi işlev

Tarama – Kanıtlanmış - Optimize Edilmiş

Plustek OpticFilm 8100 tarayıcı, SilverFast SE Plus 8 ile birlikte gelir.

Çift arabirim kullanan SilverFast yazılımı, hem profesyoneller hem de analog görüntülerini dijitalleştiren yeni başlayanlar için tasarlanmıştır. SilverFast'ın akıllı otomatik işlevleri, mükemmel sonuçlar almanızı ve beklentilerinizi aşmanızı çok daha kolaylaştırır.

Örneğin:

 • SilverFast Çoklu Pozlama, daha fazla gölge ayrıntısını ortaya çıkarır ve daha az görüntü paraziti oluşturur.

 • Negatif film için 120'den fazla profile sahip SilverFast NegaFix, negatifleri parlak pozitiflere dönüştürürken en iyi sonuçları sağlar.

 • SilverFast SRDx özelliği, özellikle gümüş bazlı siyah beyaz film ve Kodachrome film olmak üzere film üzerindeki çizikleri düzeltmek için mükemmeldir.

 • SilverFast AACO , orta tonları ve vurguları değiştirmeden gölgeli alanları aydınlatır.

SilverFast yazılımı hem Mac hem de Windows platformları için mevcuttur ve ayrıca yerel bir Adobe Photoshop eklentisi içerir.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.