idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
PWCGTRA10 Classic Series 20 ft (6.10m) Enstrüman Kablosu, Biri Düz ve Biri Dik açı olmak üzere 2 adet 1/4" (6.35mm) jack AÇIKLAMA D'Addario Classic Series enstrüman kabloları kalite ve değer yönünden en üst seviyededir. In=Out Teknolojisi: Düşük kapasitans değeri ile saf sinyal geçirgenliği Döküm jacklar gerilime ve gerilim birikmesine karşı koruma sağlar. Blendajlı (shielded) kablo sesi önleyerek sessiz bir çalışma sağlar. Standart Giriş Jackları olarak 1 adet düz ve 1 adet dik açı olmak üzere 2 adet 1/4" jack kullanılmıştır D'Addario Classic Series enstrüman kabloları kalite ve değer yönünden en üst seviyededir. 10ft  (3.05m) uzunluk bir yerde sabit otururken pedal veya amfinize jack takıp çıkartmak için gereken esnekliği sağlayacak uygun bir uzunluktur. PW-CGTRA-10    Classic Series Instrument Cable, Right Angle Plug, 10 feet, Classic Series Instrument Cables   Description D'Addario Classic Series instrument cables provide the ultimate in quality and value. In=Out Technology: Low capacitance for pure signal transparency Molded plugs offer protection and strain relief Shielding provides noise rejection for quiet operation Straight-to-straight 1/4-inch plugs for standard input jacks 2 year warranty D'Addario Classic Series instrument cables provide the ultimate in quality and value. The 5-foot length is ideal when sitting stationary and plugging into nearby pedals or amp. Featuring our exclusive In=OutT technology, Planet Waves cables offer extremely low capacitance for pure signal transparency. Classic Series cables feature nickel-plated plugs, ultra-pure oxygen-free copper conductors, dense shielding that virtually eliminates triboelectric (handling) noise, and molded strain relief for ultimate durability.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.