product image
Arkadaş Yayıncılık
5 (4 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 113.3 TL = 113.3 TL
11 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2000
Sayfa Sayısı
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (4)
  • Soru ve Cevap (0)

Arkadaş Yayıncılık Piyano Metodu - Yalçın İman

Piyano öğrenmeyi çok istiyorsunuz ve daha önce çok sayıda öğrenci tarafından deneyimlenmiş iyi bir metot kitabı mı arıyorsunuz? Öyleyse yılların sanatçısı Yalçın İman tarafından hazırlanan, çıktığı günden bu yana birçok piyano öğrencisine ulaşan, onların piyano çalmayı çok daha kolayca öğrenmelerine yardımcı olan Piyano Metodu adlı kitapla mutlaka tanışmalısınız. Gelin, piyano öğrenme yolculuğunuzda size çok yardımcı olacak eserin detaylarına hep birlikte göz atalım.

 

"Piyano Metodu" adlı kitabı neden tercih etmelisiniz?

Ankara Devlet Opera ve Balesi koro sanatçısı olan hoca ve müzisyen Yalçın İman, yılların tecrübesini Piyano Metodu adlı kitabında ortaya koyuyor. Türkiye'deki sayısız piyano öğrencisi bu metot kitabından faydalanarak piyanonun tuşlarına basmaya devam ediyor. Yerli ve yabancı müzik parçalarının yer aldığı eserin içinde çalınacak olan parçaların kolaydan zora doğru sıralanması da yeni başlayanlar için oldukça faydalı oluyor. Yugoslav ezgisi gibi parçalardan Tuna Dalgaları (Donauwellen Walzer) parçasına, Türk Marşı'ndan Macar Dansı (Hungarian Dance), Slav Marşı, Dervişin Dansı ve Katibim şarkısına kadar pek çok eserin notaları ve çalma metodu kitapta yer alıyor. Oldukça emek isteyen müzik aletini öğrenmeye yeni başlandığı dönemde âdeta baş ucu eseri hâline gelecek kitap, her müzikseverin kütüphanesine dâhil olması gereken önemli yapıtlar arasında yer alıyor. Yaratıcılığın artmasından beyin fonksiyonlarının gelişmesine kadar birçok faydası bulunan piyanoyu çalmak istiyorsanız eser sayesinde bu büyülü dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Yalçın İman tarafından 2000 yılında hazırlanan ve ilk baskısı Arkadaş Yayınları tarafından yapılan Piyano Metodu adlı kitabın 2014'te dokuzuncu baskısının yapıldığını biliyor muydunuz? Peki, yazarın eseri kaleme almadan önce hem yerli hem yabancı kaynakları titizlikle incelediğini ve bu eserler arasından en sevilen parçaları seçerek kitabına eklediğini daha önce duymuş muydunuz? Öğrenci ve öğretmenlerce en çok tercih edilen piyano metodu kitaplarının başında gelen kaynak, içindeki açıklamalar, egzersizler ve şarkılarla oldukça ilgi görür. Dijital platformlarda uygulamalı olarak kitabın içindeki parçaların görsel şekilde çalınıyor olması, bu metot ile çalışan kişilerin piyano çalmayı öğrenmesini kolaylaştırır. 152 sayfadan oluşan eserin kapak tasarımı siyah beyaz tonlarda ve piyano tuşlarından oluşur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Yalçın İman'ın Piyano Metodu isimli eserini beğendiyseniz yine aynı yazarın kaleme aldığı Solfej EğitimiKüçük Yaşlar İçin Piyano Metodu ve 10 Yaş Altı Çocuklar İçin Piyano Metodu adlı kitaplarını da inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun eseri seçerek kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

113,30 TL