idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Paket İçeriği : 120 Cm x 100 Cm Şeffaf Akıllı Kağıt Harfli Kılavuz Elakin Akıllı kağıdımız, duvar, duvar kağıdı, dolap ya da cam gibi bir çok yüzeye tutunarak kullanılan bir planlayıcıdır. Yeni özelliği sayesinde bant, post it ya da yapıştırıcı gerektirmeden evrak, A4 kâğıt, fatura ya da ders notları kolaylıkla kağıt tahtanın üzerine tutunabilir. Dilediğiniz zaman söküp yeniden yapıştırılabilir. Fenomenler, öğretmenler, öğrenciler, çalışanlar, anneler tarafından tercih edilen oldukça kullanışlı bir üründür. Genellikle okullarda, evlerde, okul öncesi eğitim veren kurumlarda oldukça trend olan akıllı kağıt ürünüdür. Üzerinde barındırdığı elektrostatik enerji sayesinde herhangi bir yapıştırıcıya, çiviye vb. yardımcı materyallere ihtiyaç duymayan sihirli kağıdımız uygulandığı alanlarda herhangi bir hasara neden olmaz. Harfli Kılavuz Elakin Akıllı Kağıdın İçerdiği Özellikler: Okula yeni başlayan veya başlamaya hazırlanan çocukların harfleri daha kolay bir biçimde öğrenmelerine yardımcı olur. Elakin sözcüğünden başlayarak harflerin sistemli bir biçimde öğrenilmesini, okuma ve yazmayı hızlı bir biçimde kavrayarak öğrenmeye yardımcı olur. Daha sistemli ve planlı bir şekilde çalışılmasına yardımcı olan bir yazı tahtası görevindedir. Harflerin anlatılmasına, yazılmasına ve daha sonra üzerinden geçilerek yazdırılmasına yardımcı olur. Öğrenmeye ve öğretmeye yardımcı olan bir kaynak görevindedir. Özellikle ebeveynlerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında yer almaktadır. Oldukça kullanışlı olan ve uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilen Pi Papers Harfli Kılavuz elakin kağıt tahta sağlığa zararlı herhangi bir madde içermemektedir. Herkesin sağlıkla kullanabilmesine olanak sağlayan elakin akıllı kağıt çalışmasının su bazlı tahta kalemi ile kullanılması önerilir. Birçok kez yerinden sökülüp başka alanlara tekrar tutturulabilir. Standart tahta kalemi ile de rahatlıkla kullanılabilir. NOT: DİLEDİĞİNİZ ÖZELLİKLERE SAHİP, TAMAMEN SİZE ÖZEL FARKLI AKILLI KAĞIT ÜRETİMİ YAPIYORUZ.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.