idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Pi Papers Akıllı Kağıt - 60x100 Cm Beyaz, 2 Adet Pratik, Yapışkansız Tutunan, Inovatif Yazı Tahtası Ve Pano
Paket İçeriği: 2 Adet 60x100 Cm Beyaz Statik Akıllı Kağıt + Silgili Tahta Kalemi
Duvar, duvar kağıtları, cam, tahta ve bunun gibi birçok yüzeye statik elektriklenme ile YAPIŞTIRICI GEREKTİRMEDEN tutunur.
Üzerinde barındırdığı elektrostatik enerji sayesinde herhangi bir yapıştırıcı, bant, çivi vb. yardımcı materyallere ihtiyaç duymadan tutunduğu için uygulandığı alanlarda herhangi bir hasara neden olmaz.
İnovatif özelliği sayesinde Fotoğraf, Evrak, Kâğıt, Fatura, Post-it, Ders Notları vb, yapıştırıcı-bant ihtiyacı olmadan kolaylıkla Pi Papers Sihirli Akıllı Kağıt'ın üzerine tutunabilir.
Yaz sil özelliği sayesinde, kağıt atık ve masraflarından kurtaran çevre dostu üründür.
Birçok kez yerinden sökülüp başka alanlara tekrar tutturulabilir. Yeri değiştirilebilir. (Nem ve toza maruz kalmadığı sürece)
Sert rulo içerisinde paketlenerek sizlere güvenle teslim edilecektir. Rulonun kapağını açarak içinden çıkarıp uygulama yapabilirsiniz. Daha sonra ürünü muhafaza etmek için de ruloyu kullanabilirsiniz.
Kullanışlı ve uzun ömürlüdür.
100 Yerli Üretimdir.
Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermemektedir.
Pi Papers Akıllı Kağıt Nasıl Uygulanmalıdır?:
Akıllı Kağıt’ın sorunsuz bir biçimde tutunabilmesi ve herhangi bir düşme durumu ile karşılaşmamak için uygulama öncesi alanın mutlaka silinip tozlardan arındırılması ve kuru olması gerekir.
Ürünü rulosundan çıkardıktan sonra temiz ve kuru yüzeye kıvrım yeri içeride kalacak şekilde yavaş yavaş açarak hava kabarcıkları kalmayacak şekilde tutundurmanız gerekir.
Pi Papers Akıllı Kağıt Nasıl Kullanılmalıdır?:
Kullanıma göre iz kalması durumunda nemli bez ile (ıslak olmamalı) izden arındırıp daha sonra mutlaka kuru silme yapıp ürünü temizleyebilirsiniz.
Nem ve toz ürünün elektrostatik özelliğine zarar verir ve tutunma özelliğinin kaybolmasına yol açar. Bu yüzden ürünü nemli bırakmayınız. Tozlu yüzeylerde kullanmayınız.
Statik elektriklenme özelliğini tamamıyla kaybetmemiş olan Pi Papers Akıllı Kağıt’a keçe veya yün sürerek yeniden tutunma özelliğini kazanması sağlanabilir.
Standart tahta kalemi ve silgisi ile kullanılabilir.
Akıllı Kağıt’ın Kullanım Alanları:
Eğitim kurumlarında yazı tahtası, ofislerde pano olarak, ders notlarının gözlerinin önünde olmasını isteyen öğrenciler için not defteri, sanatsal bir çalışma için galeri, çocukların el becerilerini geliştirmek için kullanılan büyük boy bir resim defteri olabilme özelliğine sahiptir.
Yazı yazmak, resim çizmek, ders anlatmak, not almak, sunum ve planlama yapmak gibi çok geniş kullanım alanlarına sahiptir.
Yaratım ya da hayal panosu olarak isteklerinizi, hayallerinizi ve planlarınızı tasarlayabilirsiniz.
Görsellerinizi herhangi yapıştırıcı, bant vs gerek duymadan panonuzda tutundurabilirsiniz.
Fenomenler, öğretmenler, öğrenciler, çalışanlar, anneler ve daha sayabileceğimiz birçok kişinin tercih ettiği en trend ürünlerin başında yer alan ergonomik bir üründür.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.