QUINT-PS/1AC/24DC/40 24V 40A 960W Endüstriyel Güç Kaynağı DIN Ray PLC Power Supply
Phoenix Contact QUINT-PS/1AC/24DC/40 24V 40A 960W Endüstriyel Güç Kaynağı DIN Ray PLC Power Supply
46.000,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Teknik Özellikler:
Model: QUINT-PS/1AC/24DC/40
Giriş Voltajı: 100-240V AC
Çıkış Voltajı: 24V DC
Çıkış Akımı: 40A
Çıkış Gücü: 960W
Koruma Sınıfı: IP20
Montaj Tipi: DIN Rayı Montajı
Verimlilik: %93 (Enerji tasarrufu sağlayan yüksek verim)
Boyutlar: 130 mm x 70 mm x 125 mm
Çalışma Sıcaklık Aralığı: -25°C ila +70°C