Evnia 27M2N3500PF 27" 0.3 ms 260 Hz  2K IPS  Oyuncu Monitörü(Ölü Pixel)
Philips Evnia 27M2N3500PF 27" 0.3 ms 260 Hz 2K IPS Oyuncu Monitörü(Ölü Pixel)
7.999,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
ÜRÜNLERDE 1 İLE 3 ADET ARASINDA ÖLÜ PİXEL BULUNMAKTADIR. KULLANIMA ENGEL BİR KUSUR BULUNMAMAKTADIR.
ÜRÜNLER ORİJİNAL KUTUSUNDA VE EKSİKSİZ APARATLARI İLE GÖNDERİLMEKTEDİR.
ADINIZA YADA FİRMANIZA FATURALI OLUP 2 YIL PHILIPS TÜRKİYE GARANTİSİNDEDİR.
Ekran Boyut Aralığı 27"-31"
Ekran Boyutu 27"
Panel Detayı Fast IPS
Monitör Çözünürlük 2560 x 1440 (2K)
Tazeleme Hızı 260 Hz
Tepkime Süresi 0.3ms
Panel IPS
Ekran Renk 1.07 Milyar
Ekran Tipi Flat
HDR HDR10
Parlaklık 300 cd/m2
Kontrast Oranı 1000:1
Sync Teknolojisi Adaptive Sync
Hoparlör Yok
Pivot Yok
HDMI Çıkışı HDMI 2.0 x 2
Display Port Çıkışı DisplayPort 1.4 x 1
Mini Display Çıkışı Yok
USB 3.2 Yok
USB 3.1 Yok
USB 3.0 Yok
USB 2.0 Yok
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
Yükseklik Ayarı Yok
Vesa Uyumluluğu Var
Vesa Ölçü 100 x 100mm