Evnia 23.8" 24M2N3200S 180Hz 1ms GSync FHD IPS Gaming Monitör (Ölü Pixel)
Philips Evnia 23.8" 24M2N3200S 180Hz 1ms GSync FHD IPS Gaming Monitör (Ölü Pixel)
3.699,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
ÜRÜNLERDE 1 İLE 3 ADET ARASINDA ÖLÜ PİXEL BULUNMAKTADIR. KULLANIMA ENGEL BİR KUSUR BULUNMAMAKTADIR.
ÜRÜNLER ORİJİNAL KUTUSUNDA VE EKSİKSİZ APARATLARI İLE GÖNDERİLMEKTEDİR.
ADINIZA YADA FİRMANIZA FATURALI OLUP 2 YIL PHILIPS TÜRKİYE GARANTİSİNDEDİR.
Oyun ufkunuzu genişletin
  • Evnia 3000
  • 24 (60,5 cm / 23,8 inç diag.)
  • 1920 x 1080 (Full HD)
Ultra akıcı, muhteşem görüntüler için 180 Hz yenileme hızları
Yoğun, mücadeleci oyunlar oynayabilirsiniz. Bu nedenle, gecikmesiz ve ultra akıcı görüntülere sahip bir ekran isteyebilirsiniz. Bu ekran, standart bir ekrandan daha etkili bir şekilde saniyede 180 kez yenilenir. Daha düşük kare hızlarında düşmanlarınız, ekranda noktadan noktaya atlıyormuş gibi görünebilir ve onları hedef alarak vurmanız güçleşir. 180 Hz kare hızı ile düşman hareketini ultra akıcı şekilde gösteren ekranda bu kritik hareketleri görüntüleyerek düşmanlarınızı kolayca hedef alabilirsiniz. Ultra düşük veri gecikmesi ve ekran yırtılması olmaması ile bu Philips ekran mükemmel bir oyun arkadaşıdır.
Düşük veri gecikmesi, cihazlar ile monitör arasındaki zaman gecikmesini azaltır
Canlı görüntü ve akıcı oyun için 0,5 ms ultra hız
Hızlı IPS Paneli: hızlı ve kristal netliğinde oyun deneyimi için
Canlı, ayrıntılı görüntüler için 16:9 Full HD ekran
Daha gerçekçi ve renkli görseller için Yüksek Dinamik Aralık (HDR)
Zengin siyah ayrıntılar için SmartContrast
LowBlue modu ve Flicker-free gözleri daha az yorar
Ekran üzeri menüye hızlı erişim için EasySelect menüsü geçiş tuşu
Oyuncular için optimize edilmiş SmartImage game modu
Smart Crosshair: daha iyi nişan alma ve daha fazla eğlence için
Multimedya için dahili stereo hoparlör
Teknik Özellikler
  • Bağlantı
    Sinyal Girişi
    HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
    Sync Girişi
    Ayrı Sync
    Ses (Giriş/Çıkış)
    Ses çıkışı
    HDCP
    HDCP 1.4 (HDMI / DP), HDCP 2.2 (HDMI / DP)
  • Görüntü/Ekran
    Panel Boyutu
    60,5 cm / 23,8 inç
    En-boy oranı
    16:9
    LCD panel tipi
    IPS teknolojisi
    Arka aydınlatma tipi
    W-LED sistemi
    Piksel aralığı
    0,2745 x 0,2745 mm
    Parlaklık
    300  cd/m²
    Ekran renkleri
    16,7 M
    Renk gamı (tipik)
    Adobe RGB %88, DCI-P3: %93, sRGB: %126, NTSC %113*
    Kontrast oranı (tipik)
    1000:1
    SmartContrast
    Mega Infinity DCR
    İzleme açısı
    • 178º (Y) / 178º (D)
    • @ C/R > 10
    Görüntü geliştirme
    SmartImage game
    SmartResponse
    1 ms (Griden Griye)*
    Maksimum çözünürlük
    180 Hz'de 1920x1080 (HDMI/DP)
    Etkin izleme alanı
    527,04 (Y) x 296,46 (D)
    Tarama Frekansı
    30 - 200 kHz (Y) / 48 - 180 Hz (D)
    sRGB
    Evet
    Flicker-free
    Evet
    Piksel Yoğunluğu
    93 PPI
    LowBlue Modu
    Görüntüleme Ekranı Kaplaması
    Parlama Önleyici, 3H, %25 Mat
    Düşük Veri Gecikmesi
    EasyRead
    HDR
    HDR 10 destekli
    Smart MBR
    0,5 ms*
  • Kullanılabilirlik
    Dahili Hoparlörler
    2 W x 2
    Tak ve Çalıştır Uyumluluğu
    • DDC CI
    • Mac OS X
    • sRGB
    • Windows 11 / 10
    Kullanıcı rahatlığı
    • Açık/Kapalı
    • Menü/Tamam
    • Giriş/Üst
    • Oyun Ayarları/Aşağı
    • SmartImage oyun/Geri
    OSD Dilleri
    • Brezilya Portekizcesi
    • Çekçe
    • Felemenkçe
    • İngilizce
    • Fince
    • Fransızca
    • Almanca
    • Yunanca
    • Macarca
    • İtalyanca
    • Japonca
    • Korece
    • Lehçe
    • Portekizce
    • Rusça
    • İspanyolca
    • Basitleştirilmiş Çince
    • İsveççe
    • Türkçe
    • Geleneksel Çince
    • Ukraynaca
    Diğer kolaylıklar
    • Kensington kilidi
    • VESA montaj (100x100 mm)
  • Stant
    Eğilme
    -5/20  derece
  • Güç
    Güç kaynağı
    • Dahili
    • 100-240 VAC, 50-60 Hz
    Kapalı modu
    0,3 W (tipik)
    Açık modu
    18,7 W (tipik)
    Bekleme modu
    0,5 W (tipik)
    Güç LED göstergesi
    • Çalışma - Beyaz
    • Bekleme modu-Beyaz (yanıp sönen)
    Enerji Etiketi Sınıfı
    E
  • Boyutlar
    mm olarak ambalaj (GxYxD)
    610 x 395 x 126  mm
    Stantsız olarak ürün (mm)
    540 x 325 x 55  mm
    Stantla birlikte ürün (maks. yükseklik)
    540 x 433 x 195  mm
  • Ağırlık
    Ambalajla birlikte ürün (kg)
    5,51  kg
    Stantla birlikte ürün (kg)
    3,38  kg
    Stantsız olarak ürün (kg)
    2,77  kg
  • Çalışma koşulları
    Yükseklik
    Çalışma: 3658 m (+12.000 ft), Çalışmama: 12.192 m (+40.000 ft)
    Sıcaklık aralığı (çalışma)
    0°C - 40  °C
    MTBF
    50.000 (Arka ışık hariç)  saat
    Bağıl nem
    %20-80  %
    Sıcaklık aralığı (saklama)
    -20°C - 60  °C