idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

'Bazı insanları bilirsin, herkes onlardan bahseder… Ellerine bir enstrüman aldıklarında adeta onu dile getirirler. Eğer o bir konuşmacıysa dinlerken asla sıkılmazsın, içindeki cesareti ortaya çıkarır, yüreğin çarpar. Eğer bir aşçıysa, sanki yemek yapan birini değil de en iyi eserini bitirmeye çalışan Picasso’yu izliyormuş gibi hissedersin. Kitaplarını okurken “Hiç bitmese!” der, filmlerini defalarca izler ama doyamazsın. Bir şirket ya da organizasyon yöneten bir liderse onların olduğu yerde güven duyar, ilham alırsın. Yokluğu da varlığı da hep hissedilir. Onları sahnede ya da futbol sahasında izliyor olman fark etmez, tüm hareketlerinde, sözlerinde bir ahenk vardır. Onların sana nasıl hissettirdiklerini asla unutamazsın…

Herkes onlardan “Çok yetenekliler, keşke ben de öyle olabilseydim,” diye bahseder. Ancak konu yetenek, beceri ya da şans değildir. Birçoklarının yapmadıklarını çoktan yapmışlardır… Diğerlerinden farkları; dünyaya hafta sonunu beklemek, fatura ödemek, birilerinin onayını almak ya da yardım dilenmek için gelmediklerinin bilincinde olmalarıdır.

Onların en büyük farkı, diğerlerinin hiç düşünmediği bir şeyi düşünmüş olmalarıdır. Ne için yaşadıklarının bilincindedirler. Büyük çoğunluğun keşfetmediğini keşfetmiş, hayat amaçlarını belirlemişlerdir. Odakları yalnızca tutku ile bağlı oldukları o amaçtır. Para kazanmak için kaygılanmazlar, beğenilmeme korkuları yoktur, onay alma beklentileri de… “Başarı; peşinden koştuğun değil, üzerine çektiğin şeydir.” sözünün vücut bulmuş hâli gibidirler. Onlar neden burada olduklarını bilir ve işlerini o kadar iyi yaparlar ki başkalarının kaygı duyduğu şeyler, onlara kendiliğinden gelir. '

Editörün Notu: Elinizdeki kitap; Yolunu kaybedenlerin, bir çıkış yolu arayanların, vazgeçmek üzere olanların ya da şahane bir hayat için yeni yollar arayanların elinden tutan bir dost niteliğinde….

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.