idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Periler Prensi Şemhuriş Peri Türkçe

Prınce Of Faırıes Şemhuriş Faıry İngilizce

Sevgili Okurlar;

Bu kitabın yazılma amacını; zafere giden yolda çaresizliğe karşı direnişin, zor ve büyük engellerin birer birer aşılmasına olan inancın ve azmin, nihayetinde, başarıyı getirdiğini göstermek olarak söyleyebiliriz.

Cesur kararların yaşamımızda meydana getireceği olağanüstü değişimler, bize hayal edemeyeceğimiz hayat şartlarını sunar. Beklentilerimizin çok ötesinde gözükse de hayata karşı yenilgiyi reddetmemiz, zafere ulaşmamızı sağlar.

Hayal gücümüzün erişilmez ürünlerinin zaman içinde gerçeğe dönüşmesi imkânsız değildir. Yeter ki kendimize olan inancımızı kaybetmeyelim.

Doğan her yeni gün yeni bir hayatın başlangıcıdır. Bu kitapta, özgüven ile sonuç arasındaki dengenin ne kadar önemli olduğunu, bu dengeyi iyi ayarlamamız gerektiğini öğrenmiş olacağız. Mümin SEKMAN -Her Şey Seninle Başlar- adlı kitabında şöyle der: 'Öz güven ile sonuçlar, insanın sağ ve sol bacağı gibidir, birbirinden destek alarak insanı ileriye götürürler, yürürken sağ ayağımızı ileri atmak için sol bacağımızın üstüne sıkıca basarız. Başarabilirim inancı ile sonuçlar arasındaki ilişki de böyledir, yani sonuçlardan özgüven gelir, özgüvenden de başarılı sonuçlar gelir.'

Ecir Demirkıran

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.