idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Çocuklara daha iyi not almaları için para ödemek iyi bir fikir mi ?
Ufak ödemeler size sigarayı bıraktırabilir mi ?
Sevdiğimiz bir güysinin pahalı olması onu daha fazla sevmemizi mi sağlar ?
Parayla ilişkimiz nerede başlar, nerede biter ?

Paraya ihtiyacımız olduğunu biliriz ve hep daha fazlasını isteriz. Ancak paranın zihnimizi ve duygularımızı nasıl etkilediğini, algılarımızı nasıl çarpıttığını ve hatta davranışlarımızı nasıl değiştirdiğini pek düşünmeyiz. Zamanı Kazanmak’ın en sevilen yazarı Claudia Hammond, sinirbilim, psikoloji ve biyoloji alanlarındaki son araştırmaları dikkate alarak parayla ilişkimize yeni ve düşündürücü bir bakış açısı sunuyor ; paranın şaşırtıcı etkilerini inceleyerek paraya bağımlılığımızın sandığımızdan daha karmaşık olduğunu gösteriyor.

Sahi Kitap, paranın dinamiklerinden etkilenen ve ondan en büyük faydayı nasıl sağlayacağını öğrenmek isteyen herkes için sunar : Paranın Psikolojisi.
Bu kitap cüzdanınızdaki paraya ve banka hesabınızdaki rakamlara bakışınızı sonsuza dek değiştirecek.

« Claudia Hammond, harcama ve tasarrufun tuhaf psikolojisine dair harika bir kitap çıkarmış. Paranın Psikolojisi, kendi zihnimiz tarafından dalondırılmaktan nasıl kaçınabileceğimize dair pratik bir rehber. »

‒Oliver Burkeman

(Tanıtım Bülteninden)

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Claudia Hammond
Çevirmen:Serkan Toy

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.