idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Deco ekolünün önemli temsilcilerinden ressam Tamara de Lempicka, modern sanat sürecinin etkileyici isimlerindendir. Genç yaşlarda başladığı resim tutkusunu hayatının esas amacı sayan Tamara, bembeyaz bir ülkeden iç savaş nedeniyle eşi ve kızıyla birlikte Paris’e göç etmiştir. 20. yüzyılda yaşanmış olan iki dünya savaşına ve altüst oluşlara tanık olan Tamara, Paris’ten sonra hayatına Amerika’da devam etmiştir. Tamara, Paris ve Amerika’da aynı zamanda bir mültecidir. Bundan kaynaklı hayatında ciddi badireler yaşamış olsa da birçok kargaşadan uzak kalabilmiştir. Görkemli duruşu ve adrenalin dolu yaşamıyla döneminin popüler isimlerinden olmayı başarmıştır. Hollywood yıldızları ve önemli koleksiyonerlerin ilgisi hep üzerinde olmuştur.

 


(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.