idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Şanlı İslam tarihine bakılınca, nice komutanların yıldızlar gibi parladığı ve tarihin seyrini değiştirdikleri rahatlıkla görülecektir.

Onlardan bir kişi bir ümmete bedeldi, bin kişi demiyorum, vallahi bir ümmete bedeldi. Hayallerin sınırlarını aşan nice garip savaşlarda ordulara liderlik ettiler…

İşte size mükemmel şahsiyetler;

Halid bin Velid, Ebu Ubeyde, Sa’d bin Ebi Vakkas, Musenna bin Harise, Amr bin As, Ka’ka bin Amr et-Teymi, Asım, Zühre, Utbe El-Mirkal, Ukbe bin Nafi, Musa bin Nasir, Tarık bin Ziyad, Kuteybe bin Müslim, Mesleme bin Abdulmelik. Onlar geceleri ruhban gibi ibadet eden gündüzleri ise yiğitçe çarpışan kahramanlardı. Mihrapları, mescidleri secde ve ibadetle; meydanları ise aklın almakta zorlanacağı yiğitlik ve kahramanlıkla doldurmuşlardı.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.