idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Gündelik yaşamın keşmekeşliği, ruhsal kısıtlamalara başkaldırış, bazen kabullenişin yarattığı bunaltıdan, aydınlığı bulma gayretine şahit olacağınız satırları okumaya hazır mısınız? 
Samimi insanların kederli öykülerinden asıl manaya uzanan yolu adımlayacaksınız.
Acının geçişlerinde zarafetle dans eden öyküler hayranlık uyandırıyor. Yazar, her şeye tanık olan insanı, yaşam ve ölüm arasındaki keskin yerden anlatıyor. 
Bu keskinlik anlatımdaki duru ve derin dilin etkisiyle, içinizdeki yaşama bir kapı açmaya başladığını hissettiriyor. Öykülerin bir büyüsü var. İstanbul sokaklarında farkında olmadığınız manzaralara eşlik ettiriyor. Aynı zamanda kendi içsel öykünüzü, karakterler üzerinden tamamlandığını gösteriyor. 

Kendi kabuğunda yaşayanların, geride kalanların, yaşamla baş edenlerin an içinde ömürlerinin tanığı olmak, kendi öykülerinize dokunma cesareti aşılayacak. İnsanın yeniden doğmasına tanık olacaksınız. 
Hayat da böyle değil midir zaten? 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.