idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

 Ölüm anında melekler görünerek herkese varacağı makamını bildirir. Dünyada yaşarken iman edip Yüce Allah'ın emir ve yasaklarına uyma konusunda titizlik gösterenlerin ölümleri kolay olacak ve ölüm meleği onlara yumuşaklıkla davranacaktır. Bunun zıddı bir hayata sahip olanlar yani küfür ve isyan üzere bir hayat sürenlerin ise ölümleri şiddetli olacak ve ölüm meleği bu insanlara sert davranacaktır. Ölüm anında Allah Tealal'nın en sevgili kullarının acı çektiği ortada iken bir de isyancıların ölüm anını siz düşünün! Nitekim Rasulullah (s.a.v) Efendimiz dahi ölüm anında ızdırap çekmiştir. '0 zâlimleri, ölümün şiddetleri içinde (can çekişirler) iken bir görsen ki melekler (can alıcılar olarak) ellerini

uzatmışlar (onlara): 'Çıkarın canlarınızı! Allah'a karşı hak olmayanı söylüyor olduğunuzdan ve âyetlerine karşı büyüklük taslamakta bulunduğunuzdan dolayı, bugün aşağılayıcı (bir) azâb ile ceza lan dırıla cak sınız!' (derler). (Enam, 93)

(Tanıtım Bülteninden)

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Zeynuddin El- Ma'beri
Tercüme:Murat Nergis

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.