idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Dr. Oketa, yarın sabah gidiyorsunuz.”
“Evet, 492 ışık yılı uzaklıktaki bir gezegene, kozmostaki yuvamıza dönüyoruz.”
“Beraberinde kimsesiz 44 çocuğu da götürüyorsun; Dünya doğumlu çocukları. Gizli düşman dediğin onların genlerinde saklı, sanma ki aslını unuturlar; lüksü, parayı, şöhreti sevmeyi genlerinde taşıyorlar. Onlar burçların çocukları.”
“Hayır, onlar şimdiden kendilerine ‘Oketa Çocukları’ diyorlar. Evlerine döndüklerini, kozmik bütünlüğün bir parçası olduklarını anlamaya başladılar. Eğitimin amacı da bu değil mi? Biz onları erdeme, doğaya ve onura saygıyı öğreterek büyüteceğiz. ‘Misyonumuz, insan soyunun bekası için kozmosun derinliklerinde insan hırslarının erdemi ele geçiremeyeceği bir insan rezervi oluşturmak.’ İçerdeki ve dışardaki düşmanlarımızı öldürmeyi iyi öğrendik, sizden korkmuyoruz.
“Bizim bilgi birikimimiz sizde yok. Yıllardır buna uğraşıyoruz. Neden oraya biz gitmeyelim ki?”
Eğer siz gitseydiniz, haftasına kalmadan tüm gezegeni dominyonunuz sayar, altın için toprağını siyanürle zehirler, üç beş elmas uğruna kara renginden dolayı kaderi de kara dediğiniz insanlara yaptıklarınızı başkalarına da yapardınız. Petrolü bu dünyaya bela ettiniz. Endüstriyel kirlilikle Dünyayı kirletmekte, okyanusları bile çöplüğe çevirmekte üstünüze yok. Ekolojik dengeyi bozmanız çok sürmezdi... Ölümcül silahları, savaşları, doğanın can düşmanı kimyasalları, GDO’lu ürünleri daha saymadım. Bu güne kadar yaptığınız sömürüleri, insanlara verdiğiniz zararları, yok ettiğiniz hayatları düşünün. Ne pahasına olursa olsun size geçit vermeyeceğiz. Yeni bir dünya kurulur, şövalye ruhlu idealist insanlar yerini alır. ”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.