idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (1)

OiOi Emzik 2li Özellikleri; OiOi Emzix serisi ile karşınızda. Silikon malzemeden üretilen bu emzikler, bebeklerin ağzında kolay tutabileceği şekilde tasarlanmış. Doğumdan itibaren (0 Ay+) kullanıma uygun. Ortodontik emzik damak dostu... Doğal diş ve damak gelişimini destekler. Yumuşak yapısı bebeğin tenini tahriş etmez. TEMİZLEME TALİMATI: Her kullanımdan önce ve sonra ürünü yıkayınız. Silikonun doğal yapısı sebebiyle elde yıkanması tavsiye edilir. Sterilizatörde temizliğe uygundur. Yıpranmaya neden olabileceğinden emziği tavsiye edilenden daha uzun süre dezenfektan içerisinde, doğrudan güneş ışığı altında ve direkt ısıya maruz bırakmayınız. İlk kullanımdan önce 5 dakika suda kaynatınız. Bu işlem temizlikten emin olmak için gereklidir. Elde ve sterilizatörde temizliğe uygundur. UYARI: Her daim yetişkin gözetiminde kullanınız. Bebek boğulabileceğinden boynuna asmayınız. Emzik yutulmayacak şekilde tasarlanmıştır. Nazik ve dikkatli şekilde ağızdan çıkarınız. Her kullanımdan önce emziği bütün yönlere çekmek sureti ile gözle muayene ediniz. Hasar ve incelme belirtileri görüldüğünde kullanmayınız. Emzik ucunu asla şekerli madde ve ilaca batırmayınız.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.