idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bir solukta okuyacağınız bu kitap Tarih-Kızık Köyünün Oba denen alandan hayvanların saldırısı sonucu Göllü Örene göç hikdyesini anlatmaktadır.

Göç neden hazindir? Bilir misiniz?

Göç bütün sevdiklerinizi arkada bıraktırır. Yaşadığınız her mekdnı, görüştüğünüz her insanı hatta her anıyı bir çırpıda siler hayatınızdan. Elinizden kopup giden bu asil yarlığa üzülürsünüz ve bir daha aynı anı yaşamak için nelerirıizi feda etmezsiniz ki...

Oba şehirlere uzak, kıvnrn kıvnrrı yolan, birbirini izleyen dolambaçlı çamur sokaktan, duvarları taş, tavanları dam ve çadır evlerle dolu, insanlanyla mutlu bir köydü.

Yaşlıların anlata anlata bitiremediği hairraları ve gençlerin aralarında oyun çıkartmaları. vardı. Kimi zaman insan/an duygulandıran, kimi zaman coşturan, kimi zamanda gülmekten kırıp geçiren muhabbetlerin demiydi bunlar.

Vahşi hayvanlar ara sıra insanların mallarına zarar yerse de an.sızın bir gece bastı obayı. Obada bulunan tüm varlıkları talan etti insanların yürekterine küllenmez bir kor düşürdü. Ve çaresiz insanlar düştü yola, her şeyi geride bırakarak...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.