NV156FHM-N4N Ekran 40 Pin 144Hz Panel
Flow NV156FHM-N4N Ekran 40 Pin 144Hz Panel
4.549,80 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Ekran Özellikleri
Bu laptop ekranı özel olarak tasarlanmıştır ve aşağıdaki özelliklere sahiptir:
  • Ekran boyutu: [15.6 inç]
  • Ekran çözünürlüğü: [1920 x 1080 piksel]
  • Ekran teknolojisi: [LED]
  • Ekran yüzeyi: [MAT]
  • Yenileme Hızı : [144 Hz]
  • Ekran bağlantı türü: [40-pin]
  • Ekran tipi: [IPS]
  • Ekran paneli: [LG, AU Optronics, Innolux, Boe]
  • Garanti: (1 yıl)
EKRAN Detay Bilgisi:
Laptop ekranları, çeşitli boyutlarda ve çözünürlüklerde mevcuttur. Ekran boyutları genellikle 11 ila 17 inç arasında değişir ve çözünürlükler, genellikle 1366x768 piksel ile 1920x1080 piksel arasındadır. Daha yüksek çözünürlükler, daha yüksek bir netlik ve ayrıntı seviyesi sağlar.