idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Geçtiğimiz yüzyılda atom bombası peşinde koşan bilim insanlarının tümü, yalnızca kendi ülkelerinin bombayı doğru amaçlar doğrultusunda kullanacağına inanıyordu; ancak zaman onlara yanıldıklarını gösterdi.

Bilim tarihinde, bilimin bu denli savaşın hizmetinde olduğu bir başka dönem herhalde yaşanmamıştır.

İlk savaşın ne zaman olduğunu bilmiyor olsak da, tarih bize bu savaşlarla birlikte insan topluluklarının güç peşinde koşmaya başladığını söylüyor.

Şimdi, hiçbir gücü yeterli bulmayan insanların dünyasında yaşıyoruz.

Hastalığın adı 'güç zehirlenmesi' ve bir pandemiye dönüşmüş görünüyor.

Bu kitapta, ilk atom bombası testi Trinity ile Çernobil faciası arası, gücün esareti altında kalmış bir dönemin özet hikayesini bulacaksınız.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.