product image
Kitap Formatı
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Genç yazar Hakan Akdoğan'ın ilk romanı Nü Peride ödüllü bir roman. 1998 Yunus Nadi Roman Ödülü'nü kazanan bu güzel roman şimdi Sesli Kitap oldu. Tuna Egemen'in seslendirdiği, Erhan Ersin'in müziklendirdiği heyecanlı, sürükleyici ve şaşırtıcı roman, günümüzle Osmanlı arasinda ince bir köprüde gidip geliyor. Geçmişin aşkları bugünün aşklarına karışıyor. Ressam Halil, Peride, Ermeni Ante ve Mihriban Hanım'la tanışmak, Necati, Beril ve Nevtan'la karşılaşmak ve çok güzel müzikler eşliğinde onların aşklarını ve buhranlarını yaşamak için Sesli Kitaplar Yayıncılık sizleri Nü Peride'ye bekliyor.
(Tanıtım Bülteninden)Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sesli Kitaplar Yayıncılık
Katkıda Bulunanlar
Yazar:Hakan Akdoğan
Kapak Resmi:Mahir Güven
Seslendiren:Tuna Egemen
Müziklendiren:Erhan Ersin

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.