NPB-450-12 AKÜ ŞARJ CİHAZI
Hegel NPB-450-12 AKÜ ŞARJ CİHAZI
Sepette İndirim
9.811,78 TL11.024,47 TL
  • Soru ve Cevap (0)
NPB-450-12TB, 12V kurşun-asit ve lityum aküler içingeliştirilmiş, yüksek verimli ve güvenilir bir akıllı akü şarj cihazıdır. Çokkademeli şarj algoritması ve %93’e kadar verimlilik sunar.
Teknik Özellikler
Çıkış Gücü: 450W
Çıkış Gerilimi: 12V (10.5 – 16V ayarlanabilir)
Çıkış Akımı: 25A
Giriş Gerilimi: 90 – 264 VAC
Verimlilik: %93’e kadar
Koruma: Aşırı gerilim, akım, kısa devre, terspolarite
Boyutlar: 199 × 99 × 50 mm