idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Pek ilgi çekiçi gelmese de bu küçük kitapta geliştirilen düşüncelerin, “Sanatta Maneviyat Üzerine” kitabımın organik bir devamı olduğunu belirtirim. Bu yönde yola çıktığıma göre, devam etmeliyim. Dünya Savaşı’nın başlangıcında, Konstanz Gölü’nde Goldach’ta üç ay geçirdim ve bu zamanı neredeyse yalnızca hem bazen kesin olmayan teorik fikirlerimi hem de pratik deneyimlerimi sistematize etmek için harcadım. Bu şekilde, oldukça büyük bir teorik malzeme fonu toplandı. Bu malzeme fonu neredeyse on yıl dokunulmadı. Yakın zamana kadar onu daha da geliştirmem mümkün olmadı. Böylece bu kitap ortaya çıktı. Sanat Biliminin başlangıcına ilişkin sorduğum soruları bilerek yoğunlaştırdım, ancak bu sorular tutarlı bir şekilde geliştirildiğinde resmin ve nihayet sanatın sınırlarının ötesine geçti. Burada sadece yolu göstermeye, belirli analitik yöntemler oluşturmaya ve aynı zamanda sentetik değerleri hesaba katmaya çalışıyorum.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Wassily Kandinsky
Çevirmen:Defne Nur Çakar

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.