idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Uzun yıllar boyunca semboller ve rüya konularında çalışan Araştırmacı, Yazar Meltem Reyhan’ın kaleminden Niyet Defteri, yeni baskısıyla bir kez daha okurlarıyla buluşuyor!

“GELECEK ŞİMDİDE MÜHÜRLENİR!”

“Yaydığımız frekansla kendimize doğru bir koridor oluştururuz. İstediklerimizi kendimize çekebilmemizin en önemli kuralı emin olmaktır. Tıpkı bir çocuğun, karnı acıktığında, annesinin onu doyuracağından emin olması gibi…”

İlk kez yayımlandığı 2015 yılından bu yana okurlarının ve kendi alanının referans kitabı olan Niyet Defteri hayallerin nasıl gerçekleştiğinin sırlarını ve yaşamın “var etme” mekanizmasını öğrenmek isteyenler için gerçek bir rehber.

Bugüne dek yüz binlerce kişi tarafından okunan Niyet Defteri dilek, niyet ve isteklerinize nasıl odaklanmanız gerektiği konusunda sizi aydınlatırken, onları serbest bırakmanın gücünü ve bu serbest bırakma halinin sizi daha büyük mucizelere nasıl taşıyabileceğini anlatıyor.

KİLİT AÇAN SORULAR, SÖZÜN SİMYASI VE ÖRNEKLER İLE İÇ DÜNYANIZI KEŞFEDİN, KENDİNİZİ DOĞRU ANLAYIN VE NİYETLERİNİZİ BELİRLEMEK İÇİN BİR BAŞLANGIÇ NOKTASI OLUŞTURUN

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.