idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Nerf Double Ürün Özellikleri İki namlu ve iki klipse sahip motorlu Nerf Elite 2.0 Double Punch blaster ile fırlatma gücünüzü ikiye katlayın!

Double Punch blaster, siz ateş ederken hızla ileri geri hareket eden 2 ileri geri hareket eden namluya sahiptir.

Arka arkaya 20 dart atabilmeniz için 2 adet 10'lu dart klipsi içerir.

Bu Nerf dartı, 2 farklı renkte 50 Nerf Elite köpük dartla birlikte gelir ve size hem 10 dartlık klipsleri yüklemeye yetecek kadar dart hem de dart tabancasının deposunda saklamanız için fazladan dart verir.

Hızlandırma düğmesine basarak ve tetiği çekerek bu motorlu dart tabancasıyla savaşlarınız için hazırlanın ve dartları hızla ateşleyin.

İki saplama! | Nerf Elite 2.0 Double Punch blaster, siz ateş ettikçe hızla ileri ve geri hareket eden 2 namluya sahiptir.

Her iki dart klipsini de dart tabancasına takın ve iç ve dış mekan oyunlarınızda art arda 20 dartı serbest bırakın.

Double Punch blaster, dartları hızlı bir şekilde serbest bırakmak için motorlu bir fırlatma özelliğine sahiptir. 4 adet AA 1,5V alkalin pil gerektirir (dahil değildir).

50 NERF ELITE DART & 10-DART HOLD | Nerf Double Punch blaster, 50 adet 2 renkli Nerf Elite dartı paketler - Blaster 10 dartlık depolama kapasitesine sahiptir.

İki şarjörü fırlatıcıya yükleyin, motoru etkinleştirmek için gaz düğmesine basın ve ateş etmeye başlamak için tetiği çekin.

4 adet AA 1,5V alkalin pil gerektirir (dahil değildir).

Yaş Grubu | +8.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.