idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yeniden doldurulabilen su dolu toplar olan Nerf Super Soaker Su Topları anında etki göstererek her yere su sıçratıyor!

Hızlı ve kolay doldurulabilme özelliği sayesinde dış mekandaki Nerf Super Soaker oyunlarına sınırsız su eğlencesi getiriyor!

Toplar yumuşak ve esnek malzemeden üretilir.

Birbirinin yerine geçebilen 2 yarım küreye ayrılan ve hızlı doldurmalar için kolayca tekrar bir araya getirilebilen 3 adet renkli Su Topu kutuya dahil.

NERF SUPER SOAKER SU TOPLARI: Su dolu toplar ile anlık saldırılara hazır olun! Toplara su doldurun ve hedeflere çarptırıp parçalayarak her yere su sıçratın.

3 NERF SU TOPU KUTUYA DAHİL: Bu set, 3 topla birlikte gelir. Yeri değiştirilebilir iki yarım küreden oluşan topları oyun sırasında doldurmak kolay.

YUMUŞAK MALZEME: Yumuşak ve esnek bir malzemeden yapılan Nerf Su Topları bolca fırlatma eğlencesi sunar.

KOLAY TEMİZLEME: Yeniden kullanılabilir Nerf Super Soaker Su Topları oyuncakları ile çok oynayın, az temizleyin Toplar parçalandıktan sonra dağılan yarım küreleri alıp doldurmanız yeterli.

İçindekiler: 3 adet top.

Yaş Aralığı: 6 yaş ve üzeri

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.