idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

KÖPEK GİBİ BÜYÜTÜLMÜŞ ÇOCUK’UN YAZARI DR. BRUCE D. PERRY İLE OPRAH WINFREY ARASINDA HAYAT DÖNÜŞTÜREN BİR DİYALOG

# 1 New York Times Best Seller
Küçük yaşlardaki deneyimlerimiz hayatımızın geri kalanını nasıl şekillendirir?
Davranış kalıplarımızı, belirli durumlar karşısında tepkilerimizi, duygularımızı ve düşüncelerimizi belirleyen ruhsal, kişisel ve biyolojik faktörler nelerdir?
Travmaların, olumsuz anıların, maruz kaldığımız olayların zihnimizdeki ve bedenimizdeki kalıcı izlerine rağmen kendimizi dönüştürmemiz mümkün müdür?
Köpek Gibi Büyütülmüş Çocuk kitabının yazarı, beyin ve travma uzmanı psikiyatrist Dr. Bruce Perry ile canalıcı konularda yaptığı binlerce söyleşiyle milyonlarca insanın hayatına dokunan ünlü sunucu, aktivist, hayırsever Oprah Winfrey bu sorulara ve bunlarla ilişkili pek çok konuya dair bilimsel, samimi, hayat tecrübelerine dayanan bir sohbet yürüterek travma, psikolojik dayanaklılık ve iyileşmeye dair merak ve tartışma konusu olan her şeyi enine boyuna ele alıyor.
İnsanlara yaklaşımda bakış açısını ve yaklaşımı “Derdin ne senin?”den “Ne oldu sana?” sorusuna kaydıran Winfrey ve Dr. Perry her birimizin bizi şekillendiren deneyimleri daha iyi anlayabilmesini sağlayarak hepimizin kendi hayatına dair içgörüler kazanmasına yardımcı oluyor, böylece kendimizle ve başkalarıyla kurduğumuz ilişkileri sağaltıp güçlendirerek daha iyi bir yaşam sürmemizin yollarına işaret ediyor.
Kullanılacak Reklam Mecraları: Bu kitabın hedef kitleye tanıtımını yayınevimize ait sosyal medya
hesapları üzerinden yapmayı planlıyoruz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Bruce D. Perry,Oprah Winfrey

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.