product image
Destek Yayınları
4.67 (3 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 66.03 TL = 66.03 TL
12 Aralık Salı kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2021
Sayfa Sayısı264
Hamur Kalitesi2. Hamur
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (3)
  • Soru ve Cevap (0)

Yazar Hikmet Anıl Öztekin ile bir arayışın hikâyesini okumaya var mısınız? İnsanın hayatının sonunda kalanlara bırakmak istediği söz, "Ne için varsan onun için yaşa!" olabilir mi? Yazar Hikmet Anıl Öztekin, Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa adlı kitabında insanın çıktığı içsel yolculuğu bu çerçeveden anlatıyor. İlk bakışta kişisel gelişim kitabı olarak görülebilecek ve bir mesajı olan eserin aslında bir roman olarak kurgulandığı görülüyor. Öztekin'in yurt dışında gördüğü ve tanıştığı bir kişinin ilginç hayat öyküsünden esinlenerek yazdığı roman, okurlardan büyük ilgi görüyor. Gelin, Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa eserini daha yakından inceleyelim.

 

"Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa" adlı kitabı neden okumalısınız?

Gerçek hayat öyküleri ilginizi çekiyorsa bu romanı okuyabilirsiniz. Hayatı sorgulamak; işinizi, ailenizi, çevrenizdeki insanları ve dünyadaki sistemi eleştiri süzgecinden geçirmek sıkça yaptığınız bir eylemse Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa size hitap ediyor. Kitapta din felsefesinde, teolojide ve varlık felsefesinde sıklıkla tartışılan ontolojik problemler; bir roman kurgusu içinde irdeleniyor. Bu dünyaya neden geldiğimiz, neden var olduğumuz, ne için yaşadığımız; yolculuğa çıkan bir roman karakterinin yaşadıkları etrafında ele alınıyor. Eserde genel anlamda insanın varlık sebebi ve bu sebep için hayatını geçirmesi üzerinde duruluyor. Yazarın öznel görüşlerinin, inançlarının ve yaşam tercihlerinin romana yansıdığı görülüyor. Çünkü yazar, kendi yaşamında da böyle bir içsel yolculuk içine giriyor ve hem kendini değiştiriyor hem başka insanların hayatlarına dokunmaya çalışıyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Gemi İnşaat Fakültesinden mezun olmasına rağmen kendini iletişim, yazın, sosyal sorumluluk alanlarında geliştirme yoluna giren yazar Hikmet Anıl Öztekin; dijital platformlarda sıkça yer alır. Afrika insanları için kuyu açma projeleri, gözleri görmeyen insanlar için katarakt ameliyatları gibi ülke sınırlarını aşan toplumsal sorumluluk organizasyonlarının içinde yer alan yazar, romanıyla okurların hayatlarında iz bırakmayı amaçlar. Öztekin'in Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa adlı romanı, yayımlandığı 2021 yılında altı ay içinde 200 bin baskıya ulaşır. Eser, Destek Yayınları tarafından basılır ve 264 sayfadan oluşur. Okurlarının teveccühü ve yoğun ilgisi, yazarın dijital platformlarda da onlara ulaşmasının önünü açar. Okurlarına videolarıyla da ulaşan yazarın kitabını okurken aynı zamanda videolarını ve diğer yayınlarını izleyebilir, kitabında vermek istediği mesajları daha iyi değerlendirebilirsiniz.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Hikmet Anıl Öztekin imzalı bu roman ilginizi çektiyse yazarın çok okunan eserlerinden Elif Gibi Sevmek-Dem ve Fesleğen adlı romanları da inceleyebilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

66,03 TL