idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Hz. Hasan kardeşi Muhammed b. Hanife'yi terk etti. Üç gün sonra Muhammed ağabeyine geldi ve şöyle dedi: Ey ağabey! Ey Resulüllah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem)'in evladı! Resulüllah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem ): 'Sizden biriniz kardeşini üç günden fazla terk etmesin (küsmesin). Birbirlerine karşı gelirler; O yan döner; bu da yan döner (O yüz çevirir; bu da yüz çevirir)' buyurdu.     
 
Üç gün tamamlandığında eğer önce sen gelip benimle
barışırsan, sen benden daha hayırlısın, biz bir adamın
oğullarıysak da sen Resulüllah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem)'in torunusun. Birbirini terk eden iki adamdan ilk selam veren daha hayırlıdır. Eğer sen bana gelmezsen ben sana gelirim. Hz. Hasan hayvanına bindi kardeşi Muhammed'e önce barışmaya gitti.
 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.