idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Bolu’nun Mudurnu ilçesinin Kaygana Mahallesi nüfusuna kayıtlı olan Hakkı Turgut DURUKAN, 16 Mart 1950 yılında Bolu’da doğdu. Dedesi İsmail Hakkı DURUKAN (Dombayzade Hakkı Bey) Mudurnu Müdafaa-i Hukuk Cemiyetinin ilk başkanıdır. Babası Mehmet Hikmet DURUKAN, askerliğini yedek subay olarak 5 sene 4 ay arasında görev yapmış ve Üsteğmen rütbesi ile terhis olmuştur. Annesi Mümtaze Mihman Hanım, ağabeyi Korkut bey, kız kardeşleri Lale ve Hale hanımlardır.
H. Turgut DURUKAN; ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra İstanbul Kuleli Askeri Lisesine girmiş, 1969 yılında başladığı Kara Harp Okulu’ndan 1972 yılında Piyade Teğmen olarak mezun olmuştur. Bundan sonra 31 yıl süreyle ve sırasıyla İstanbul, Samsun, Kıbrıs, Ankara, Kars, Çorlu, Denizli ve Patnos’da bulunan çeşitli birliklerde, Takım, Bölük, Tabur komutanlıkları ve karargâh subaylığı yapmıştır. Son olarak Ankara’da Türk Amerikan ODC-T Tesis ve Birlik Komutanlığı görevinde bulunan H. Turgut DURUKAN, 2003 yılında kadrosuzluk nedeniyle emekli olmuştur. Nuray Hanım ile evli olan Hakkı Turgut DURUKAN’ın oğlu (Bora & Sibel) ve kızı (Eda & Tanzer) ile torunları (Uras, Rüzgar, Uygar ve Uzay) bulunmakta ve hala Ankara’da yaşamaktadır
 

 


(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.