DFS GAMING HELCURT RYZEN 5 7500F-B650M-RTX 5060-32GB DDR5 RAM-1TB M.2 SSD-OYUNCU BİLGİSAYARI
MSI DFS GAMING HELCURT RYZEN 5 7500F-B650M-RTX 5060-32GB DDR5 RAM-1TB M.2 SSD-OYUNCU BİLGİSAYARI
Sepette İndirim
50.094,08 TL51.116,41 TL
  • Soru ve Cevap (0)
DFS GAMING İLE GELECEĞİ ŞİMDİ YAŞAYIN: OYUNUN YENİ HAKİMİ SİZ OLUN!
NEDEN BU SİSTEMİ TERCİH ETMELİSİNİZ?
 Grafiklerin Yeni Kralı: NVIDIA RTX 5060 & GDDR7
AM5 Gücü: AMD Ryzen 5 7500F
Saf oyun performansı için optimize edildi. 3.7GHz temel hızı ve 12 İş Parçacıklı (Threads) yapısı ile darboğazı tarihe gömün. Yeni nesil AM5 soket yapısı sayesinde sisteminiz uzun yıllar güncel kalacak.
Hız Tutkunlarına: DDR5 RAM ve 1TB NVMe SSD
Fazeon F12 ile Üstün Soğutma ve Estetik
TEKNİK ÖZELLİKLER TABLOSU
Donanım Model / Özellik
İşlemci (CPU) AMD Ryzen 5 7500F 3.7GHz - 12 İzlek
Anakart Gigabyte B650M S2H AM5 DDR5
Ekran Kartı (GPU) NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7
Bellek (RAM) 16GB DDR5 Gaming RAM
Depolama (SSD) 1TB M.2 NVMe SSD
Kasa Fazeon F12 4x ARGB Fanlı Oyuncu Kasası
Güç Kaynağı 650W 80+ Sertifikalı PSU