idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (3)
  • Soru ve Cevap (0)

"Kim olduğunu öğrenmek istiyorsan önce kim olmadığını araştır." felsefesiyle yola çıkan Pınar Boylu Gogulan, Mor - Kim Değilsin? adlı kitapla sizi kendinize yönelik bir yolculuğa çıkartıyor. Sizi, atalardan gelen kodların ve insanların bugüne dair beklentilerinin şekillendirdiği bir dünyada, kendinizi aramaya öncelikle kim olmadığınızı araştırarak başlayabileceğinizi söylüyor. Her şeyden önce kim olmadığınızı bulmanıza ve bununla birlikte özgürleşmenize yardımcı olacak bu kitabın size açacağı yeni ufka hazır mısınız? Dilerseniz Recall Healing felsefesini temel alan kitabın konusuna biraz daha detaylı bir şekilde bakalım.

 

"Mor - Kim Değilsiniz?" adlı kitabı neden okumalısınız?

Pınar Boylu Gogulan'ın kaleme aldığı Mor - Kim Değilsiniz?, regresyon ve Recall Healing konularına merak duyanlar için oldukça ilgi çekici kaynaklar arasında yer alıyor. Aslında dilimizdeki anlamıyla "iyiliği geri çağırma" olarak anlatılabilecek olan Recall Healing, günümüzde modern tıbbı destekleyen bir terapi sistemi olarak görülüyor. Yazar, bu sistemin hayatına girmesi ile birlikte, kendinde yaşadığı değişim ve dönüşümleri paylaşarak kitaba kendi hikâyeleri ile renk katıyor. Hatta eğer hastalıkların bilinçaltı sebepleri bulunup soy ağacındaki kayıtlarında yer edinmiş anlar çözülebilirse kişinin hastalıklarının şifaya ulaşabileceğini savunuyor. 232 sayfadan oluşan kitapta yazar, bizleri sorunlarımız karşısında bir kurtarıcı beklemek yerine, içimizdeki ilahi güce inanmamız doğrultusunda cesaretlendiriyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Mor - Kim Değilsin? adlı kitabın yazarı Pınar Boylu Gogulan'ın Recall Healing ile tanıştıktan sonra bu konudaki birçok duayeni Türkiye'ye getirmek için 2015 yılında School of Younity'i kurduğunu biliyor muydunuz? Yazar ayrıca ikinci oğlu Can Leo’yu doğururken yaşadığı ölüme yakın bir deneyimin ardından, asıl mesleği olan finansal ekonomiye veda ederek regresyonun kendi yaşamındaki olumlu etkilerine yönelir. Kendi hayatında deneyimlediği olumlu tecrübeler ve regresyona dair edinimlerini okuyucuları ile açıkça ve samimi bir şekilde paylaşabilen bir yazar. Düşüncelerinizi "Ben kimim ya da ben kim değilim?" gibi sorular üzerine yoğunlaştıran Mor - Kim Değilsin? ise kalıtsal aile travmalarının çözüm yollarına ilgi duyanlar için faydalı bilgiler içerir. Size çok önemli farkındalıklar kazandıracak Mor - Kim Değilsin?, Libros Kitap tarafından basılarak 2019 yılında raflardaki yerini alır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Mor - Kim Değilsin? ile yazarın insan ruhunu keşfetme sürecine dair cesaretlendirici ve yapıcı bir adım attığını düşünüyorsanız yine aynı yazarın Lacivert ve Siyah - Gölgen de Sensin'i de okuyabilirsiniz. Ayrıca Pınar Boylu Gogulan ve oğlu Demir Vasiliy Gogulan'ın birlikte yazdığı Kardeşim Otizmli adlı çocuk kitabını da beğenebilir, hatta çocuğunuza hediye edebilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.