idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Gülderen Depas (Ressam); sanat, bilim ve politika alanında çığır açan sıra dışı yüz kadının portresinden hareket ederek onların dünyasına, özgün yazılarla beraber odaklanıyor.
Zihinsel olarak yollarının kesiştiğini ilk fark ettiği andan itibaren, her birinden çok etkilendiği “Özgür Ruhlu Sınır Tanımayan Kadınlar”ı resim yaparak aktarmaya 2012’de başladı. Sonra, resimlere yazılarıyla eşlik etti ama resimler her zaman yazılardan çoktu. Hala daha çok. Hayatı, onlara tanınan sınırları zorlayıp, dışına taşarak yaşayan kadınlardı bu hayranlık duyduğu sıra dışı varlıklar. Ön yargıları altüst eden cesaretleri, yetenekleri, cüretkârlıklarıyla büyüleyiciydiler. Bildikleri gibi yaşadıkları hayatlarının göz kamaştıran pırıltılarıyla hep aramızdaydılar.
En etkileyici kesişmelerden biri, kitabın son bölümündeki cümlelerinde anlatıldığı gibi, Susan Sontag, Diane Arbus, Louise Bourgeois, Annie Leibovitz ve Gülderen Depas beşlisinin kesişmesi.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.