idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (4)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

20. yüzyılın en esaslı, sarsıcı, açık medeniyet ve zihniyet eleştirilerini kaleme alan Fransız asıllı Müslüman düşünür…
Modern Dünyanın Krizi, eserleri içinde en bilindik ve çağdaş dünyanın dinamikleri ile birebir hesaplaştığı için daha popüler olan eseridir. Sadece Türkçeye değil, dünyada pek çok dile çevrilmiş olmasında bunun etkisi vardır.
Modern Dünyanın Krizi, tradisyonalizmi Türkçede doğrudan kendi metinleri üzerine tanımak isteyen okur için de ideal bir başlangıç metnidir.
İçinde bulunduğumuz zaman dilimi ‘karanlık çağ’dır (Kali-Yuga). Bir anomali, bir altüst oluştur. (subversion) ‘Medeniyetin her alanda, tamamen beşerî unsurlara indirgenmesi anlamına gelen’ bireyselcilik, ‘maddi olanın dışında herhangi bir şeyin inkârını ifade eden’ materyalizm ve metafiziği olmayan profanlık demektir. Bunların üstesinden gelmeye imkân sağlayacak olan ise geleneksel olanın yeniden keşfidir.
Çünkü ancak ‘geleneksel olan kendimizi kriz içinde görüp, çözüm olarak da her ne pahasına olursa olsun modernleşme’yi önerenlere karşı; modern olanın zaten bir kriz içinde olduğunu, hatta tamamen bir felakete sürüklendiğini söyleyebilir.
Geenon’un bir kez daha yapıbozumcu bir etki yaratması kaçınılmaz…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.