idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Tarihin en karanlık dönemlerinden birinde, bir milletin umudu tükenmiş gibi görünürken, cesur yürekler ve kararlı iradeler ortaya çıktı. Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde, Anadolu'nun dört bir yanından gelen yiğitlerin destansı mücadelesi, emperyalist güçlere karşı direnişin ve bağımsızlık tutkusunun simgesi haline geldi.

Kurtuluş savaşının kıvılcımını yakarak alev alev yanan, düşmanı korkuya boğan ve nihayetinde zaferi kazanan bu kahramanların hayat hikâyeleri, unutulmaz bir destanın parçalarını oluşturuyor.

Elinizdeki bu kitap, genç nesillerin tarihlerini ve miraslarını daha iyi anlamalarını sağlayan bir rehberdir. Cesaretin, fedakârlığın ve milli birliğin ne anlama geldiğini gösteren kahramanlar, şüphesiz sadece tarih sayfalarında değil, kalbimizde de sonsuza kadar yaşayacaklar.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.