netPower 16P CRS318-16P-2S+OUT Dış Mekan PoE+ Switch
Mikrotik netPower 16P CRS318-16P-2S+OUT Dış Mekan PoE+ Switch
Sepette İndirim
13.364,58 TL13.777,92 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Teknik Özellikler Detaylar Ürün kodu CRS318-16P-2S+OUT Mimari ARM 32bit CPU 98DX226S CPU çekirdek sayısı 1 CPU frekansı 800 MHz Ölçüler 303 x 212 x 78 mm RouterOS lisansı 5 İşletim sistemi RouterOS/SwitchOS RAM 256 MB Depolama 16 MB Depolama türü FLASH Çalışma sıcaklığı -40°C - 70°C Besleme Detaylar DC jak giriş sayısı 2 adet(DC jak) DC jak giriş voltajı 18-30 V / 48-57 V En yüksek güç tüketimi 316 W Minimum güç tüketimi 16 W Fan Pasif Soğutma PoE Çıkışı Detaylar PoE-Çıkışını Destekleyen Portlar Ether1-Ether16 PoE out 802.3af/at 18-30V Beslemede Port başına güç çıkışı 1.1 A 30-57 V Beslemede Port başına güç çıkışı 0.6 A Toplam Güç Çıkışı 2.8A (18V-30V) & 1.4A (48V-57V) x2 A Ethernet Detaylar 10/100/1000 Ethernet portu 16 Adet Gigabit PoE Ethernet Çıkışı 16 Adet Fiber Detaylar Fiber Bağlantı 2 adet 10G SFP+ Portu  Diğer Detaylar CPU Sıcaklık Monitörü Evet Voltaj Monitörü Evet Sertifikalar Detaylar Sertifikasyon CE, EAC, ROHS IP IP54