CD900X-RD 22'' Yetişkin Akustik Bateri Davul Seti 22B-13T-12T-16F-14S (5 Parça)
Midex CD900X-RD 22'' Yetişkin Akustik Bateri Davul Seti 22B-13T-12T-16F-14S (5 Parça)
Sepette İndirim
15.201,00 TL16.890,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Midex CD900X-RD 22'' Yetişkin Akustik Bateri Davul Seti 22B-13T-12T-16F-14S (5 Parça) Midex CD900X-RD Özellikleri Bass Drum: 22" x 16" Floor Drum: 16" x 16" Trampet: 14" x 5.5" Tom: 13" x 11" ve 12" x 10" ZİLLER: 16" Crash ve 14" Hi-Hat Renk: Kırmızı