idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

I. Murad tahta geçince Osmanlıların adımları önünde bütün Avrupa ve Asya'ya yayılmış, evrensel bir korku dalgası ile karşılaştı... Tek düşüncesi ağabeyi Süleyman Bey'in Trakya ve Makedonya'da yaptığı fetihlere yenilerini eklemek ve Asya ile Avrupa arasındaki köprüleri eritip yok etmekti.Doğu Trakya'yı adım adım egemenliği altına alan Sultan Murad, böylece Bizanslıların elinden her şeyi, hatta Avrupa'ya kaçış kapılarını bile almış oluyordu. Beylerbeyi ve Vezir-i Azam'ı olan Edirne valisi lala Şahin Paşa'yı Trakya'yı, Bulgaristan'ı, Sırbistan'ı ve Tuna'ya kadar olan toprakları fethetmekle görevlendirdi. Lala Şahin Paşa, Filibe surları önünde zafere ulaştı.. Filibe'nin alınmasından sonra Sultan ile İmparator arasında bir mütareke yapılmıştı...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.