idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Beyza Aksoy; Onun Şeytanları, Kelebeği Öldürmek ve Kül Kelebek isimli eserlerinin ardından Matem Çiçekleri adlı eseriyle Beyaz Evren serisine son veriyor. Serinin diğer kitaplarında da yer alan Ada, Varis, Alena ve Milas karakterlerinin hikâyeleri Matem Çiçekleri'nde de devam ediyor. Yazar, dört ana karakterin dilinden anlatılan bölümlere yer vererek karakterlerin duygu ve düşüncelerinin daha iyi anlaşılmasını sağlıyor. Seçtiği kelimelerle, anlatım tarzıyla sürükleyici bir okuma serüveni yaşatan Beyza Aksoy'un Matem Çiçekleri isimli romanını severek okuyacağınıza inanıyoruz!

 

"Matem Çiçekleri" adlı kitabı neden okumalısınız?

Ada, Varis, Alena ve Milas'ın duygu yüklü hikâyesi... Matem Çiçekleri, Kül Kelebek isimli eserin kaldığı yerden sekiz ay sonrasını anlatarak başlıyor. Derin bir depresyon sürecine giren Ada'nın yaşadığı yoğun karamsarlık, etkileyici bir biçimde anlatılıyor. Özellikle Ada ve Varis arasındaki ilişkiye odaklanan eserde her bir karakterin duygularını detaylı bir şekilde ifade eden Beyza Aksoy, önceki kitaplarda bulunan olaylar arasındaki bağlantıları açıklıyor. Matem Çiçekleri isimli roman, çift taraflı olarak basılıyor. Kitabın bir tarafında Ada ve Varis'in bakış açısından yazılan bölümler yer alırken diğer tarafta herkes tarafından sarışın kötü bir kız olarak bilinen ve ailesinden sevgi görmeyen Alena'nın ve Milas'ın bakış açısından yazılan bölümler bulunuyor. İstediğiniz taraftan okumaya başlayabileceğiniz eserde karakterlerin iç dünyası, tüm gerçekçiliğiyle gözler önüne seriliyor. Alena'nın annesiyle yüzleşmesinin de yer aldığı romanda Ada'nın her durumda kardeşinin yanında olduğu görülüyor. Arkadaşlığın, aşkın ve hüznün bir arada olduğu; akıcı bir anlatıma sahip Matem Çiçekleri adlı eseri elinizden bırakmak istemeyeceğinize eminiz!

 

Bunları biliyor muydunuz?

2000 doğumlu genç yazar Beyza Aksoy'un Denizimsi-Martıya Aşık Balık isimli ilk kitabını on altı yaşındayken yayımladığını biliyor muydunuz? Günlük tutmaya, fotoğraf çekmeye, dans etmeye ve piyanoya ilgisi olan Beyza Aksoy; hikâyelerini çevrim içi bir okur yazar platformunda paylaşır. Beyaz Evren isimli serinin dördüncü ve son romanı Matem Çiçekleri, Epsilon Yayınevi tarafından 2022 senesinde yayımlanır. Dilan Kaya'nın kapak tasarımıyla yayımlanan eser, 412 sayfadan oluşur. Beyza Aksoy'un her biri iki kitaptan oluşan "Siyah Kuğu" ile "Açık Yaralar ve Dikiş İzleri" isimli kitap serileri de bulunur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Çocukluk zamanlarından beri yazıyla iç içe olan ve okurları tarafından çok sevilen Beyza Aksoy'un Matem Çiçekleri isimli romanını okuduktan sonra dilerseniz Açık Yaralar ve Dikiş İzleri ve Denizimsi-Martıya Aşık Balık isimli eserlerini inceleyebilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.