idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Zikir söylemek, dua etmek ve Kur'an-ı Kerim'den ayetler okumak, Müslümanların tarihinde her zaman var olan manevi enerjinin örnekleridir. Elbette manevi enerjiye inanmanın bilimsel tavsiye ve tedaviyi reddetmek anlamına gelmediğini de belirtmek gerekmektedir. Bazı hastalıkların tıp bilimi açısından tedavi edilemez olduğunu ve doktorların tedavi konusunda pek umutlarının olmadığını duymuş veya görmüşsünüzdür. Ancak inanılmaz bir olayla hastaların iyileşebildiğini ve görünüşe göre tedavisi mümkün olmayan hastalıklarından eser kalmadığını görmüş veya duymuş olabilirsiniz. Elinizdeki bu eserde nazar, tılsım,sihir afet,hastalıklar,huzur, yolculuk ihtiyacının yerine getirilmesi, nimetlerin ve rızıkların artması ve insanı motive eden ayet ve duaları bulacaksınız.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.