idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Türkçeye İlk Defa Çevrilen Mahrem Konuşmalar, Adolf Hıtler’in 1941-1944 Yılları Arasındaki, Kamuoyundan Gizlenen, Masabaşı Konuşmalarından Oluşmaktadır. Hıtler’in Kişisel Sekreteri Martın Bormann’ın Emriyle Yazıya Dökülen Bu Konuşmalarda, Hıtler’in Sanattan Mimariye, Savaştan Dine, Siyasetten Kadınlara Kadar Birçok Konudaki Düşüncelerini Uzun Uzadıya Okuma Olanağı Bulacaksınız.

Mahrem Konuşmalar, Almanya İkinci Dünya Savaşı’nı Kazansaydı, Yalnızca Batı’nın Değil Bütün Dünyanın Bu Acımasız Adamın Fikirleriyle Ne Hale Gelebileceğini Düşünmek; Tek Bir Adamın Ve Onun Canice Hayallerinin Peşine Takılanlarının, Milyonlarca İnsanın Hayatını Nasıl Da Perişan Ettiğini Ve Edebileceğini Görmek İçin Bile Okunması Gereken Önemli Bir Metindir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.