idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Maggie her zaman gözlerden uzak olmayı tercih eden, açıklayamadığı bazı ilginç özellikleri olan bir ortaokul öğrencisiydi. Onu fark edenler sadece birlikte yaşadığı tuhaf Esme halası ve okulda ona zorbalık etmekten inanılmaz keyif alan, havalı Ida’ydı.

 

Ida bir gün ansızın ortadan kaybolunca bütün kasaba alarma geçti. Kimse ne olduğunu bilmiyordu; tek bir kişi hariç. Okulun popüler kızının, ormanda olağanüstü bir pencereden zorla geçirilip yok olduğunu gören Maggie, hiçbir şey yapmadan duramazdı. Onu kurtarmak için çıktığı tehlikeli yolculukta, konuşabilen huysuz kedi Hoagy ile birlikte bambaşka bir dünyaya adım atmak üzereydi. Üstelik asla inanmak istemese de Maggie’nin, mutluluğun korkunç yöntemlerle çalındığı bu Karanlık Dünya’yla bir bağı vardı…

 

Arkadaşlığa, cesarete ve kendin olmanın gücüne dair, heyecan dolu, sürükleyici bir eser...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.