idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

20. yüzyılın en büyük şairlerinden Ted Hughes’un çarpıcı kitabı Mağara Kuşları [Cave Birds], Fatma Nur Türk’ün çevirisiyle 160. Kilometre’de. Mağara Kuşları, yargılanan, mahkûm edilen, kurban edilen, yeniden doğan, suçlu ve acı çeken bir kahramanın hikâyesini, Amerikalı sanatçı Leonard Baskin’in siyah beyaz çizimleriyle birlikte anlatıyor. Leonard Baskin’in çizimleri kitabın 1978’deki özgün baskısından sonra ilk defa bu kitapta şiirlerle tekrar bir arada.

“Aile yakınlarım hariç hiçbir ölüm beni daha fazla mateme sokmadı. Hayatım boyunca hiçbir ölümün şairleri bu denli üzdüğünü görmedim. Ted Hughes bir şefkat ve güç kulesiydi, şiirin çocuklarının altına girip kendilerini güvende hissedebilecekleri büyük bir kemerdi. Onun yaratıcı güçleri henüz, Shakespeare’in dediği gibi, gökteki tamamlanmamış aydı.”
Seamus Heaney

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.